Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnatok segiteni angol...

Tudnatok segiteni angol tanulasban?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Segitseget szeretnek kerni nyelvtanulashoz. 3 eve tanulok angolt nem nagy sikerrel. Mivel csak a kozepiskolaban kezdtem ezert sok alap kimaradt, vagy bizonytalan. Egyszeru alap mondatokat tudok csak osszerakni, beszedben ez meg rosszabb.sok dolgot megertek, viszont gorcsosen forditom le gondolatban a dolgokat es ezert nem tudok valaszolni. Egyszeruen nem tudok "angolul gondolkodni." Az meg ratesz, hogy egyaltalan nincs onbizalmam beszelni,mindig felek h elrontok valamit. Nagyon szeretnem megtanulni a nyelvet, erdekel es szeretem is, de az iskolai anyag nagyon keves es ugy erzem tudasban sem ad sokat. Nincs a kornyezetemben olyan ember akivel angolul beszelgethetnek, tanarhoz szunetben tudnek menni. Tudnatok ajanlani valamit amivel rendbe rakhatnam a keveske tudasok es fejleszthetnem? Koszonom a valaszokat.

2017. ápr. 19. 10:35
 1/3 tip top ***** válasza:

tanárhoz föltétlen menj

önkéntes világszervezethez jelentkezz

nézz angol lehetőleg bbc vagy más brit tv csatornát online vagy tv készüléken,amerikait nem ajánlom

én szívesen beszégetek veled angolul

english is fun facebook csoportot probáld ki,webkamerat nem kell bekapcsolni csak mikrofon szükséges

2017. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tip top ***** válasza:
10 éve tanulok angolul cambridge b2 szintű nyelvvizsgám van,tudom mit beszélek
2017. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tip top ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ted.com oldal magyar felirat,magyrra forditott szoveg

2017. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!