Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc élmények témák?

Telc élmények témák?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemsokára nyelvvizsgázok. Igazából csak érdekelne olyanoknak a tapasztalata akik már voltak(leginkább a szóbeli rész) hogy milyen prezentációs témát kaptatok, mit kellet szervezni ilyesmik. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 14. 21:06
 1/2 anonim válasza:
78%

Szia. Én ma voltam pont vizsgán. Először választhattam, hogy egy koncertet mesélek el vagy egy nyaralást utána meg kellett beszélnünk, hogy mi a véleményünk ha középsuli után nem megyünk egyből egyetemre. Az utolsó feladat meg egy parti szervezés volt.


Én nagyon ideges voltam viszont mikor végeztem nagyot néztem hogy csak ennyi volt az egész. Egyáltalán nem volt nehéz és a vizsgáztató is nagyon kedves volt.

2021. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először a legjobb barátomról kellett beszélnem, aztán a Gap yearről, majd egy partit kellett szervezni azt hiszem egy barátom szülinapjára.


Nekem amúgy hatalmas élmény volt, én is csak néztem utána, hogy ennyi volt?

2021. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!