Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan könyv/pdf, ami...

Létezik olyan könyv/pdf, ami angol kidolgozott tételeket tartalmaz magasabb C1 vagy akár C2 szinten?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy "bármi előjöhet", viszont van valamilyen forrás, ahol le van írva számos tétel kidolgozva szövegként, esetleg vázlatosan?

2021. máj. 28. 16:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#13!

Ez a kettő hogy jön össze? :D

"Azt meg nem állítottam, hogy C2 szinten vagyok."

"C2, native speaker. Nekem az a szintem"


Ezek ket kulonbozo ember valaszai. A masodik en vagyok, de Te az elsovel harcioskodsz.

#4, 6, 7, 10 vagyok.

2021. máj. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Oké, jegyzetelek.
2021. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Thunderfairy ***** válasza:

A 17-es válasznál lévő videónál a csajt átengedném egy C1-en mert azért túd. A srác csak ült és hagyta hogy a csaj beszéljen. A srácot alapfokra küldeném el elöszőr, söt lefopgadnám hogy nem is érti mit mondanak egymásnak a csaj és a vizsgáztató hölgy.


Kérdező.

Én szerintem ha valaki túd az adott szinten beszélni akkor nincs szüksége tételekkel felkészülnie mivel hogy tud beszélni adott nyelven. Például ha te mondjuk poénból levizsgáznál magyarból mondjuk felsöfokra akkor egyszerűen érted és beszéled a nyelvet és kész.

2021. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!