Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok az Itolc nyelvvi...

Mit gondoltok az Itolc nyelvvizsgáról?Milyen levél témákra kell készülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megnéztem az Itolc nyelvvizsgát és nagyon jók a feladatok benne . Milyen levél témák vannak szerintetek az Itolc nyelvvizsgán(B2)?

2021. jún. 6. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Van felkészítő könyvük amiben benne van, hogy milyen levél típusok lehetnek vizsgán. Facebookon van egy csoport iTolc napközi néven, szerintem érdemes belépni, ott sok hasznos tanácsot találsz.

Konkrétan azok a témakörök jöhetnek fel írásban is, amik szóban, ha jól tudom, ezek fent vannak a honlapjukon.

Amikor én vizsgáztam az egyik levél az volt, hogy kirúgtak a munkahelyemről és írt egy e-mailt a volt kollegám, felajánlotta, hogy segít, amiben tud, szeretne velem találkozni (ez az e-mail le volt írva). Meg voltak adva szempontok, hogy a válasz e-mailem mit tartalmazzon: Hogy érzem magam azóta? Miben tudna nekem segíteni a barátnőm? Mikor és hol találkozzunk?

A második feladatnál két levél közül kellett választani. Amit én választottam, abba be kellett mutatni egy új hobbit. Mennyire ismert? Hogy érzem magam ennek hatására? Kinek ajánlom? Hirtelen ennyi ugrik be.

2021. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!