Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt képtelen vagyok rendese...

Angolt képtelen vagyok rendesen tanulni. Hogyan derítsem ki a leggyorsabban, hogy melyik az a nyelv amelyik könnyebben menne?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Nem biztos, hogy veled van a baj.


Lehet a modszer rossz, amit oktatnak.


Nezz ra a beszeljangolul.com-ra.


Illetve gyakorolj:


Hinni

Szeretni

Akarni

Tudni

Kitartani

Orulni

2021. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Gondolkozz el rajta, hogy mi az, ami nem megy. Kiejtés? Nyelvtan? Szavak?

Vagy gondolkozz el azon, hogy lehet, hogy a tanulási módszereddel van gond.

2021. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából minden ember más... lehet nekem az angol megy könnyebben de neked lehet a német. Mindegyik nyelv nehéz, de ha az alapoktól mindenre figyelsz és szorgalmasan tanulod akkor már nem nehéz, valószínűleg a módszer volt rosz ahogy tanították.

De általában mindenkinek van egy "szimpatikus" nyelve, és akkor azzal is kezdhtesz, mert amit jobban akarsz csinálni és szereted tanulni mert érdekel akkor már könnyebb az egész

2021. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!