Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Önéletrajzba hogy írjam bele...

Önéletrajzba hogy írjam bele a tault nyelveket?

Figyelt kérdés

Alapfokon tanultam angolul és németül is,viszont régóta nem használom őket.

Valamennyire értem is őket, meg tudok rajtuk szólalni, pl. egy angol nyelvű programban el tudok igazodni.

Az a problémám, hogy ahogy nem használtam őket, az az alapszintem is megkopott ami volt, viszont az önéletrajzban csak jó lenne feltüntetni az alapfokot, esetleg odaírni mellé valamit, hogy passzív vagy nem tudom...


Előre köszi a segítséget!



2021. jún. 9. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
önéletrajzában, bocsánat
2021. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát mondjuk személyes kompetenciák:nyelvtudás:angol alapfok, német társalgási szintű, olasz B2 szintű nyelvvizgsa-bizonyítvány, japán: tárgyalóképes nyelvismeret; ezek most csak példák ,de pl ilyesmiket.
2021. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogyha érted, akkor szerintem beírhatst valami ilyen szót, hogy értő szintű nyelvismeret.

Tehát,hogy érted,amit mondanak.

2021. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

*vagy értő-szintű-alapfokú nyelvismeret


akár így pl, de leehet,hogy elég,ha csak azt írod be,hogy alapfokú nyelvismeret; és akkor így nemragozod tovább, így is tök elegáns, ha tudni akarják a tudásodat,úgyis rákérdezhetnek interjún, hogy föltesznek 1-1 kisebb kérdést angolul, és akkor már le is tesztelik, hogy hol tart az alapfokod; de mondhatod is nekik, hogy megérted, de régen tanultad. A megérted elé még lehet egy valószínűeg is akár, azt nem tudom, mennyire elegáns, de ha nem szükséges a munkakörödhöz, amire jeliztél, akkor nem fognak vele nyúzni interjún sem.

2021. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
:DDDDDDDDDDDD értő szintű? Az melyik? :DDDD Értem, csak nem mondom meg, mit mond és nem válaszolok, de értem szintű? :D Egyre kínosabbak itt a válaszok :D
2021. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Basic English and German language knowledge
2021. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!