Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanuljak japánt? (Többi lent)

Tanuljak japánt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A suliban van egy ingyenes szakkör, de nem tudom járjak-e. Pár órán már voltam bent, a tanárt nagyon szeretem, viszont lehet nem az én világom. A szüleim azt mondják, hogy ez vmi hatalmas vissza nem térő lehetőség, hogy tanulhatok ingyen nyelvet, úgyhogy menjek... Viszont így, hogy elvárás is lett meg kicsit """"rám van erőltetve"""" (kicsi túlzással, mert mondhatom azt, hogy nem akarok menni végülis), így még ez is elvett a kedvemből.

2021. jún. 20. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék a helyedben
2021. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék, de ha nem szeretnéd, akkor felesleges. A helyedben adnék még neki pár alkalmat, majd azután eldönteném, szeretném-e folytatni
2021. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a kettessel :)

A nyelvtanár nagyon drága, főleg ha a japán nyelvről van szó. Azért próbáld meg :)

2021. jún. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj. Járj be még párszor és majd kialakul. Főleg, ha jó a tanár, akkor bármi tud érdekes lenni. Nem kell rögtön azt kitűzni célnak, hogy most ebből doktorálsz, vagy hogy ezzel spórolsz pénzt, csak járogass, élvezd.Ha abban az időpontban jobb elfoglaltságod akadna, akkor rástartolhatsz arra, de ha csak az a kérdés, hogy inkább unatkozz/lógj/gépezz vs. jó tanárral japánozz, akkor szerintem én 100x is a japánra szavaznék. Meg bárki szerintem.
2021. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék, de ha téged nem érdekel ne erőltesd.
2021. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, zéró érdeklődéssel felesleges erőltetni, de ha kicsit is érdekel a nyelv akkor megéri. Mivel a fizetősök átlagban olyan 8-10 ezernél kezdődnek per óra.
2021. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!