Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi pénzt fordítsak egy...

Mennyi pénzt fordítsak egy magántanárra?

Figyelt kérdés
C1 angol nyelvvizsgát szeretnék tenni majd augusztus végén és emelt angol érettségit szeptemberben. Egy online tanárral szeretném gyakorolni a kiejtésemet és hogy a témákról tudjak beszélni. Heti hány óra lenne jó? Minél kevesebbet szeretnék költeni, mivel más dolgokra is gyűjtök, de 5000ft/órában van a legtöbb tanár, így ezzel számolok. Az angolt azt a minden napjaimban használom, rendesen tudom használni, sorozatokat, filmeket, meg már mindent angolul olvasok/hallgatok. Szerintetek mennyi lenne az ideális óraszám?

2021. jún. 28. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nem is érdemes költened már tanárra. Inkább tölts le valamilyen nyelvvizsgakönyvet (pl. 1000 kérdés, 1000 válasz), és fusd át belőle a kidolgozott témákat. Az aktuális témákhoz pedig nézz pl. CNN-t/BBC-t.

Ha esetleg még így sem leszel biztos magadban, akkor vegyél egy-két hónapig magánórákat, de a leírtak szerint valószínűleg anélkül is meg tudod csinálni a vizsgát.

2021. jún. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak beszélgetni akarsz, szerintem jobban járnál egy tanuló társsal, vagy csak mond vissza egy sorozat/film párbeszédeit
2021. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Duna Nyelviskola. Ugyan nem magán tanár, de úgy tudom, hogy a kanadai tanárhoz online is belehet csatlakozni.
2021. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
ingyen lehet beszélgetni külföldiekkel online játékokban ahol van ingame voice chat. ha csak a kiejtés kell, akkor szerintem nem érdemes fizetni érte
2021. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha nyelvvizsgára való felkészülés a cél, akkor a tanárnak kell felmérnie először, mik a hiányosságaid, és tudni, a vizsgán mi a követelmény, és ez alapján lehet kalkulálni, mennyit kell foglalkozzon veled.
2021. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!