Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát válasszam?

Melyik nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés

Németből szeretnék középfokú nyelvvizsgát, de elég sok választási lehetőség van. ÖSD, Euroexam. De láttam van iTolc is. Egyik barátom meg az origót ajánlotta.

Az lenne a kérdésem mi a különbség köztük? Melyik tűnik a legkönnyebbnek?



2021. júl. 4. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

én németből és angolból is origós vizsgán voltam. azt kell, hogy mondjam, ha gyakorolsz a könyv alapján, akkor nem érhet meglepetés, szóval ajánlom.

a szóbeli sem rossz, beszélgetés egy témáról, képleírás és témakifejtés, egy szituáció.

2021. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az Origo csak Magyarországon elfogadott. De ha ez téged nem zavar akkor elvileg az a legkönnyebb. Én Euroexamre megyek, igaz angolból, de az Európában is érvényes és az eddigi gyakorló feladatsorok alapján nem túl nehéz az se.:)
2021. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!