Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát válasszam,...

Melyik nyelvvizsgát válasszam, ha online akarok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék német nyelvből online b2 szinten nyelvvizsgázni. Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga, ahol lehet online? Lehet valamit "csalni" online?

2021. jan. 6. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehet vhogy, tele a net jobbnál jobb módszerekkel. Én origóra megyek (épp holnap), nem tudom hogyan lehetne puskázni, mivel nem csak szemből látnak a vizsgáztatók, hanem hátulról/oldalról is (direkt 2 eszköz szükséges hozzá). Nekem nem jutott eszembe, hogy kockáztassak, meg nem is nagyon tudom, hogy egy nyelvvizsgán hogyan lehet puskázni, hiszen nem tudod előre, miket fognak kérdezni.
2021. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!