Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért fáj egyeseknek hogy...

Miért fáj egyeseknek hogy idén is van nyelvvizsga amnesztia?

Figyelt kérdés
Én is beleestem ebbe és kifejezetten jól jött mert a munka amit dolgozni fogok oda nem kell a nyelv és sajnos a vírus miatt kevesebb volt a lehetőség is.
2021. júl. 4. 22:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
5%

17, 20 vagyok

Nyelvvizsga nélkül is keresek annyit mint nyelvvizsgával, akkor meg minek a papír meg a diploma?! Tavaly júliusban kaptam meg a diplomát de nem rohantam vele elhelyezkedni. Esetleg csak végszükség esetén lenne így. Ha már így ideadták. :D


Szerinted amúgy hány olyan tanuló van akinek az amnesztia után esze ágában sincs megcsinálni a nyelvvizsgát? Pláne aki olyan területen dolgozik ahová nem is kell a nyelvtudás.

2021. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
54%

Én azt nem értem, hogy érettségi minek kell az egyetemi diplomához?! Ez csak egy papír. Nem attól lesz valaki jó informatikus, hogy le tud érettségizni magyarból meg történelemből. Legyen érettségi amnesztia is!


Sőt, 8 általános amnesztia is legyen! Mi a fenének 8 általános egy agysebésznek? A legtöbb agysebész soha nem készít tutajt, és nem kell a műtőben verset mondania sem, töröljék el a 8 általános kötelezettséget is!


Mindenki monnyon le.

2021. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
53%

"Mindenki monnyon le."


Kezdheted!

2021. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
55%

21: szoval kifizettetted az állampolgárokkal a tanulmányaidat és nem diplomaztal le mert igénybe venni valamit jó dolog de tenni érte már büdös.


Gratulálok

2021. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
70%

21 vagyok

Ó, tudod te mennyi ingyenélő van itt Magyarországon? Ennyi még bele is férne de ha ettől jobban alszol akkor elárulom, hogy magam fizettem ki, mert dolgoztam az egyetem mellett. Levelezős voltam, mellette pedig dolgoztam.

2021. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy pl egy kamionosnak is illik angolul beszélnie nem csak egy diplomásnak!
2021. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
29%

"Amúgy pl egy kamionosnak is illik angolul beszélnie nem csak egy diplomásnak!"


Mondod te....

2021. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy kamionos is járhat külföldre de ezt csak példaként írtam ha már ennyire sokan fel vannak háborodva a nyelvvizsga amnesztia miatt én is egyetemista vagyok akinek nincs nyelvvizsgája és nekem biztosan nem lesz ilyen kedvezmény amikor végezni fogok
2021. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
72%
miért jövőre lesz? mikor végzel? ki tudja :D
2021. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
74%

1. Az újonnan végzettek diplomájára is ugyanaz lesz írva mint az enyémre, csak én két nyelvvizsgával végeztem (az egyik felsőfokot másodévben megcsinálva), valaki más meg két kezét összetéve reménykedett hogy a kormány kihúzza a csőből.

2. Aki nem képes teljesíteni egy nyavalyás középfokú nyelvvizsgán 60%-ot, az ne legyen diplomás. Az angol középfokú nyelvvizsga annak nem sikerül, aki nem akarja megcsinálni. Millió+1 teljesen ingyenes oktatóanyag van a neten, kettő perc alatt lehet a világ bármelyik sarkàból chatpartnert találni, lehet filmet nézni, újságot olvasni, bármit. Ne szórakozzunk már, nem atomfizika, 15-16 éves középiskolások is simán megcsinálják.

3. Én kifizettem csak a vizsgadíjakra kb. szàzezer forintot, azt nekem visszaadja valaki? A magàntanár óradíját? Az ilyen anyagilag megfoghatatlan dolgokba mint idő, belefektetett munka stb. bele se megyem

2021. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!