Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív nyelv tanulási módszer...

Kreatív nyelv tanulási módszerrel, (Gaál Ottó) milyenek a tapasztalatok? Megéri megrendelni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést kérek, amennyiben a hozzászólásom OFF.

Engem is érdekel, hogy kinek mennyire vált be? Valóban megéri-e?

2010. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem megéri. Nézzetek körül a kreatívnyelv.hu oldalon. Én most végeztem az angol középpel, de annyira megtetszett, hogy megrendelem a felsőt és inkább rögtön egy felsőfokúnak futok neki. Teljesen elégedett vagyok a tananyag összeállításával, én nagyon élveztem, bár egyébként is szeretek egyedül tanulni, mert nyelvtanároknál, nyelviskolákban tapasztalataim szerint legtöbbször sajnos csak az időnket és a pénzünket pocsékoljuk.


Franciából és németből van felsőfokúm, de ezekre még más módszerrrel készültem és sokkal tovább tartott.


Viszont! Én nem bízom abban, hogy ez a tananyag tényleg biztosít a nyelvvizsga sikeréről, úgyhogy kiegészítésképpen az 1000 kérdés 1000 válasz-t és az Egy híján 20-at is átrágom.

2010. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megrendeltem és nagyon tetszik! Egész jól haladok és tele vagyok sikerélménnyel! Olyan dolgokat értettem meg amit eddig sehogy sem tudtam megérteni!
2010. szept. 30. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogyyan sikerült nektek végül?:)
2011. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Én sajnos abbahagytam az egészet mert egy lusta "dög" vagyok :-( ! Pedig nagyon jó a módszer, ha van vkinek kitartása az biztos végig tudja csinálni és megtanul beszélni egy nyelvet!

2011. máj. 15. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!