Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Minna no Nihongo mennyire...

A Minna no Nihongo mennyire hasznos könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Japán tanuláshoz szeretnék egy könyvet beszerezni, lehetőleg magyar nyelvűt. Hallottam más jó, angol nyelvűekről, de ez az egyetlen tudtommal ami magyarul is ki van adva, és rendesen lehet belőle tanulni. Nektek mennyire vált be, ha ezt használtátok, vagy mennyire találjátok jónak?


Ha tudtok berakni linket, hogy honnan lehetne megrendelni, azt megköszönném :D



2021. júl. 9. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én abból tanultam, és nekem nagyon tetszett. Az első kifejezetten kezdőknek készült.
2021. júl. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem, hogy ki lenne adva magyarul, de csak ezt tudom ajánlani kezdőknek. Ha nem tudsz angolul, nem fogsz tudni japánul megtanulni.
2021. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevered a Dekiru tankönyvvel, az van kiadva magyarul.

Én ugyan nagyon szeretem a Minna no Nihongo-t, én abból tanultam meg, főleg tanárral, de mikor még utoljára néztem, a kiegészítő nyelvtani magyarázat csak angolul, kínaiul, koreaiul meg még pár ázsiai nyelven volt, magyarul nem.


Egyébként vannak még magyar kiadású japán tankönyvek, pl. Hidasi Judit is írt egyet.

2021. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!