Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi értelme a nem elévülő...

Mi értelme a nem elévülő nyelvvizsgáknak?

Figyelt kérdés

Családi összejövetel volt nálunk és valahogy felvetődött a téma, hogy a családban szinte mindenkinek megvan egy nyelvvizsgája, de igazából nem tudunk idegen nyelveken.

Innen jött a nagy ötlet, hogy akkor lenne értéke valójában a nyelvvizsgáknak, ha bizonyos időtartam után elévülnének.

Ti támogatnátok egy ilyen rendszert, hogy 3-4 évig lenne érvényes egy nyelvvizsga, utána meg kellene újítani?



#nyelvvizsga #elévülés #újravizsgázás
2021. júl. 11. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%

"minek akarsz több százezer embert 6-12 havonta újra vizsgáztatni?"

Erről beszélek: nem értem, amit írtam.

Azt írtam, akkor méresse csak fel valaki a tudását, amikor munkahelyet vált.

2021. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
*Erről beszélek: nem érteD, amit írtam.
2021. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvvizsga-bizonyítvány neve nem véletlenül ez. Vagyis vizsgáztál egy adott nyelvből, abból a keltezés szerint kiállítottak egy NYELVVIZSGA - bizit. Nem nyelvtudás bizonyítvány a neve, nem véletlenül. Minek kellene annak lennie? Se a diploma, se az érettségi, se semmi nem az aktuális tudást igazolja, ezt soha senki nem állította, nem értem minek képzeltek ilyeneket.


Egyetem elvégzése után kaptam egy diplomát. A szakmában dolgozok, de az 5 éves képzés alatt erről össz vissz 1 darab 3 kredites tárgy szólt erről. Akkor velem mi lenne? Elvennék a diplomámat, mert nem használom a teljes diploma alapjául szolgáló tudást?

Így az ország 100%-tól elvehetnék az összes végzettségét... :)

2021. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!