Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ITolc nyelvvizsga milyen?

ITolc nyelvvizsga milyen?

Figyelt kérdés
Német B1-et szeretném megcsinálni, és érdekel ez a vizsga milyen, mivel nagyon tetszik.Valaki, aki ezt a vizsgát csinálta meg, az tudna nekem mesélni róla? Mennnyi időt adnak, kitudom -e választani a feladattípusok sorrendjét, a beszélgetős rész hogyan folyik, és a hallás utáni szövegértés hogyan megy? Egy Központban írjam, vagy otthon? Mik a tapasztalaitok?

2021. aug. 6. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
A szótár mínőségét elfelejtettem. Az milyen? :)
2021. aug. 6. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Jó a marketingjük, de ennyi. Botrányosak. Csináld meg a próbanyelvvizsgájukat (ingyenes) és meglátod.
2021. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én májusban csináltam náluk írásbelit. Nekem nagyon pozitív tapasztalatom volt velük. Éltem a 2. vizsga lehetőségével is, mert az elsőt nem éreztem jónak. Itthonról csináltam, így nem volt rajtam akkora vizsgastressz és ha úgy volt kedvem akár hangosan is felolvashattam a kérdéseket, ami segítette a megértést. Nem bántam meg, hogy ezt a nyelvvizsgát választottam.
2021. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%
Alapvetően nagyobb a szabadságod az időbeosztásban, az írás- és a szóbelin is te döntöd el, hogy melyik vizsgarésszel kezded (pl. olvasás/levél írás), meg listeningen belül is te indítod el a hanganyagot, amikor szeretnéd, kétszer hallgathatsz meg mindent, csak az egészre van egy időkereted. Van a vizsgaszoftverben digitális szótár, azt végig használhatod. Az otthoni vizsga is teljesen jó, van előtte tesztvizsga, hogy minden eszköz megfeleljen technikailag, de nagyon segítőkészek a vizsga alatt is.
2021. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!