Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki megy szeptember 18-án...

Valaki megy szeptember 18-án Euroexam nyelvvizsgára? Eléggé parázok a páros szóbelitől, hogy tök ismeretlennel lesz, meg minden 😅

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 10:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
Szia, én a júliusi vizsgán voltam és nekem kifejezetten tetszett h egy ismeretlennel raktak össze :D Mondhattam bármit magamról, nem az volt utána h kijöttünk és elkezdett szekálni h ,,de hát az nem is úgy van" vagy ilyenek, pont azért mert nem ismer.. Még egy pluszpont az idegenes szóbelire h én eléggé hajtottam a beszédre, a közös témáknál pl elsőként be is dobtam 2-3 érvet, de barátnál ezt nem játszottam volna el, mert megsértődik, felhozza később, ha neki nem sikerül a vizsga engem okol stb. Szóval én ajánlom az "idegenes szóbelit", és sok sikert! :)
2021. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Pont az ilyenek szokták lehúzni szóbelin a másikat. Úgyhogy én csak vizsgáztatóval történő beszélgetéses vizsgára megyek.
2021. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek szeptember 18-án, feltéve ha B2-ről van szó :)
2021. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Igen, C1-re megyek :)
2021. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Én is megyek a holnapi vizsgára B2:)
2021. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét mindenkinek!!! :)
2021. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy sikerült a listening B2-n?
2021. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Meséljetek majd, milyen volt, én is Euroexam-re mennék (december-január). :D
2021. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok, én sokkal nehezebbre számítottam összességében! A Reading most különösen könnyű volt, a Writing részében egy önkéntes állásra kellett jelentkezni + a másik feladatban én az esszét választottam (arról kellett írni, hogy a szülők a legjobb tanárok). A Listeningtől nagyon féltem, az első feladat nekem kicsit szivatós volt (autókereskedésben lezajlott párbeszéd) a második kiegészítős egy egyetemi tanár életéről szólt (ez egész könnyű volt, pedig ezen mindig elcsúsztam) és a harmadikat én nevetségesnek találtam, arról volt szó hogy meginterjúvoltak két embert különböző állásponton (kutyabarát-emberbarát).
2021. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek van már eredmény?
2021. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!