Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik most augusztusban voltak...

Akik most augusztusban voltak nyelvvizsgázni az Origónál szintén látnak változást a vizsga fülnél? Nekem átváltott sikeres szóbeli vizsgára, így én reménykedek, hogy marad is.

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan nem akkor voltam, de a júniusinál is többen írták, hogy ugyan ezt írta nekik, és eddig csak olyat hallottak, hogy sikertelenből lett sikeres, fordítva nem.

Egyébként végül nekik is sikeres lett, valószínűleg ez azt jelenti, hogy sikerült, gratulálok!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

2021. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éppenséggel augusztusban vizsgáztam, de az említett helyen még mindig a „nincs eredmény” felirat látható. A magnó miatt rendkívül szoros eredményre számítok, úgyhogy nem venném rossz néven, ha nekem is küldenének egy aprócska jelet a hivatalos eredményközlésig. :) (Legfőképpen azért, mert a biztonság kedvéért egy másik vizsgaközponthoz is beadtam a jelentkezésemet, amit legkésőbb holnap tudok lemondani. :D)


Talán beteges, de az idegőrlő várakozásban szinte az összes origós eredményváró kérdést megnéztem, és akinek sikerest írtak ki előzetesen az kivétel nélkül megkapta a bizonyítványát. Nagyon szorítok neked! Most is így kell lennie!

2021. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat! Akkor igyekszek nem izgulni. Én is úgy érzem, hogy megvan, de jobb nem előre inni a medve bőrére. Ettől eltekintve elhiszem, hogy "sikeres szóbeli". Annak kell lennie.


2. Tényleg idegőrlő a várakozás. Én augusztus 30.-ra tippelek, mint eredményhirdetés napjára. Tegnap csak úgy felnéztem a vizsga fiókomba, de milyen jól tettem. :) Már kezdődött volna a mindennapi nézegetés. :) Bízom benne, hogy neked is sikerül! A másik vizsgaközpontba jelentkezést pedig egy járulékos veszteségnek betudhatod. :) Hajrá!!!!

2021. aug. 20. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:

A mai napon nekem is átváltott sikeres szóbelire. :D

Persze megvárták, hogy elmenjek a BME nyelvvizsgaközpont szóbelijére is. (a holnapi napon még egy jó kis labor, aztán pont kerül arra is)


Lassan hátradőlhetünk! Már csak néhány napot (vagy remélem inkább órát) kell kibírni! :)

2021. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4es, akkor lesz 2 szóbeli nyelvvizsgád? Gratulálok amúgy!
2021. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fent vannak az eredmények! SIKERÜLT! :)))


5-ös: azt nem merem elbizakodottan kijelenteni, hogy a második is meg lesz, de most már talán nem is olyan lényeges (ott fixen szeptember 20-án lesz eredményközlés) :D


Kedves Kérdező! Biztos vagyok benne, hogy te is sikeres vizsgára ébredtél, úgyhogy szívből gratulálok! :) Csak így tovább!

2021. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, most néztem és sikerült! :) Nagy a boldogság! :)

6-os szívből gratulálok! Így sikerüljön minden az életben, amit szeretnél! Ha véletlenül két szóbeli bizonyítványod lesz, az se baj. Biztosra mentél, ott is kifizetted a papírt, lesz belőle még egy. :)

2021. aug. 31. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!