Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol oktatást vállalok.1500/ó...

Angol oktatást vállalok.1500/óráért drága?

Figyelt kérdés

Szolnokon vállalok angol oktatás alap és középszinten, 1500/óráért az első óra ingyenes.

Szerintetek ennyiért drága azért nem jönnek? Vagy mi a baj?


2011. máj. 13. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A képesítésedtől függ. Az én nővérem,amikor még nem volt tanári diplomája,csak szimplán nagyon penge volt angolból,addig 1000/óráért csinálta. Diploma után jött csak az 1500,aztán sok tanári tapasztalattal mehet feljebb pl 2000ig.


Az,hogy miért nem mennek hozzád,több oka is lehet,pl: nem vagy elég jól meghirdetve. Meg mivel nem járnak hozzád,így nincs referenciád,senki nem ajánl be pl a haverjának,osztálytársának,ilyesmi. nem könnyű,míg ez beindul...

Mindezek mellett sajnos nincs pénze az embereknek ilyeneket fizetni,a szülők inkább járatják olyan tanárokhoz a gyereket,akik pl egy matek kettesért küzdenek :/ (vagy arra se tellik)

2011. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, a szavaidból az derül ki számomra, hogy semmi képesítésed nincs, csak úgy bumm nekilátnál. Anyagaid, feladataid, kazettáid, cd-id vannak? Felsőfokon miért nem tanítasz?

Ezt az utolsó kérdést felteszik magukban az emberek, és ha valaki csak középfokon tud tanítani, felsőfokon nem az komolytalan, képzetlen az emberek szemében - teljesen jogosan.

Viszonyításképp az én angoltanárom, akihez jártam évekig, annak volt PhD-je, megjárta Oxfordot, nyelviskolát vezetett pluszban, kért 2000 Ft-ot óránként.

2011. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez a képesítésedtől függ elsősorban, de ha most eltekintünk ettől a szemponttól, akkor így a többihez hasonlítva, akikről hallottam, h hasonló cipőben járnak.... egy picit sok az 1500. Amúgy meg nem veled van a baj, csak az embereknek nemigen futja ilyen kiadásokra. Arról nem is beszélve, hogy ma már minden 2. m. állampolgár beszél angolul... ha valakinek szüksége van korrepetálásra, az nem tőled fog pénzért órát venni, hanem szülő oktat, tesó segít, barátok...


de azért sok sikert, mert amúgy összejöhet. Hirdesd kicsit a lehetőséget a környéketeken!!

2011. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Átlag 1500-3000 egy óra. Viszont ki tudja ezt megfizetni?

Én is szivesebben mennék egy magántanárhoz aki csak velem foglalkozik olyan dolgokkal telik az idő ami az én igényeimnek megfelel. De ezt nem engedhetem meg magamnak.

Tanfolyamra jártam 600 ft volt egy óra, diplomás, angolszakon végzett, évekig angol nyelvterületen élő tanárok tanítottak, akiket folyamatosan vittek a suli tulajai továbbfejlesztés céljából külföldre /mert a nyelv változik új kifejezések stb./. Jó volt a felszerelés, abszolút beszéd és hallásközpontú oktatás 6 fős csoport. Sok tanfolyam után itt értettem meg igazából egy csomó dolgot tényleg jók voltak. Akik a középfokon túl voltak azokat már külföldről jött, anyanyelvi tanárok tanították

akik egy szót nem beszéltek magyarul. Az ár sem volt magasabb.

2011. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokon, képzetlen tanártól, igen drága.


Sajnos szerintem az a környéktől is függ. Én most a nyugati határszélen élek, és nem tudtam német tanárt találni (mindenki irreális árat mondott, 2000-3200ft, de mindegy mert szabad hely sem volt náluk). Az egyik nyelviskolában lett volna hely magán tanárnál, aki 4200-ért vállalt diákokat. Mondtam, hogy nem őrültem meg egészen. Kezembe vettem a sorsom, és egyedül (na meg osztrák kolleginák segítségével :P) jutottam azért valamire.


Amikor Szolnokon éltem 800Ft volt egy matek óra diplomás tanárnál, bár ez 2005-ben volt. (bár a nyelv más téma, de azért segíthet az összehasonlításban)

2011. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a képesítésed. Gimis tanárom, aki szinte anyanyelvi szinten beszélte a nyelvet, vállalta először 2000, majd 2500ft-ért a 45 percet. Nyelvsuliban 1000 és 1100ft-t fizettem 60percért.
2011. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vree ***** válasza:
67%

Nem árt gondolni rá hogy nem csak angol tudás/papír de pedagógiai is kell.


Hiába vagy perfekt angol, ha nem vagy képzett tanár nem várhatsz el annyit.

2011. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Drága. 1500,-ért én 90 percet vagyok képesített magántanárnál, Budapesten!
2011. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1200Ft-ért velem 1,5 órát foglalkozott az angoltanár, aki amúgy iskolában tanít, és még ingyen kaptam segédanyagokat is.
2011. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
én 2500ért jártam dimplomás tanárhoz, 1000ért egy barátnőm foglalkozott velem.
2011. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!