Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam nyelvvizsga tapasztal...

Euroexam nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Terveim szerint Euroexam-os C1 német nyelvvizsgát tennék.

Elsősorban a véleményetek érdekelne erről a típusú nyelvvizsgáról. Ha azt is oda írnátok, hogy milyen nyelven és szinten csináltátok, azt megköszönném.

Minden véleményre, tanácsra kíváncsi vagyok. :)



2021. szept. 1. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár éve angol B2: a hallgatás nagyon nehéz volt, nem értettem semmit. Motyogás, akcentusok, stb... Tippeltem végig, szerencsére jól.

A beszélgetés könnyű volt, jópofa.

A többi átlagos.

2021. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éve b2. Nekem a hallgatós nem jelentett gondot, de még az írás hallgatás sem, egyedül a beszéd, mert félek beszélni angolul. Amúgy az is könnyű annak aki szeret
2021. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én B2 és C1 angolt is naluk csináltam, mindkét alkalommal teljesen korrekt témák voltak, vizsgáztatók is végtelenül rendesek. Semmi rosszat nem mondhatok, nagyon sok felkészülési anyag van, tartanak még zoomon is beszélgetéseket ahol nagyon hasznos tanácsokat adnak.
2021. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!