Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Részt vettem online egy angol...

Részt vettem online egy angol nyelvű üzleti tréningen, enyhén szólva egy kukkot nem értettem (keveset), velem van a baj?

Figyelt kérdés
Ez számomra megdöbbentő. Első alkalom, hogy ilyen műfajjal próbálkoztam. Lehet, hogy az online formátum érthetősége is zavaró volt, de a résztvevők nagy részéről nem tudnék semmit elmondani, mit mondtak. Hogy lehetne ezen a rémes állapoton változtatni?
2021. szept. 8. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen szinten vagy angolból? Mennyire vagy képben a tréning témájával? Anyanyelvi előadók voltak?
2021. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külföldiek voltak, nem volt kötött téma, általános networking esemény volt. Mégegyszer visszanéztem felvételről egy kicsit jobb a helyzet. Azt hiszem az online felvétel borzasztóan elrontja az érthetőséget. Holnap megyek élőben is, meglátom
2021. szept. 8. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy a megfelelo szinten.
2021. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Időközben élőben is ott voltam, egész más volt a tapasztalatom. Rengeteg startupper volt jelen, akiknek nagy részének az ötletét sikerült megértenem, illetve a saját problémámat is megfelelően tálalni. Az eredmény fél siker, de én azért nagyon örülök, eléggé átléptem a komfortzónámat.
2021. szept. 9. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Es akkor itt a sok magyar azt allitja, hogy az angol nyelvet milyen konnyu megtanulni. Lehet, hogy max B2-ig. Azonfelul pislakolas es makkogas van.
2021. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van! Egyetértek! Magamon tapasztalom, hogy a nyelvtanulas elengedhetetlen része a sok gyakorlás (élő) és a sok kudarc, összefosom a bokám szituáció, de anélkül ah elhatározás nélkül nem megy, hogy akarom csinalni.
2021. szept. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!