Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő az angol b2?

Mennyi idő az angol b2?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyelviben, szóval az első gimis évemben heti 18 órában németet tanulok. A b2 jövőre elvileg meglesz. Én szeretnék angolból is egy nyelvvizsgát, mert szeretnék sokat utazni. Olyan 10. Környéken tudnám elkezdeni tanulni az angolt, miután leérettségiztem. Angolból a kompetencia szerint A2-es szinten vagyok. Második nyelvem jövőre az angol lesz. Lerövidítve: Mennyi idő megtanulni angolul társalgási szinten?

2021. szept. 30. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi időt szánsz rá (heti öt perc vagy napi két óra?), és milyen hatékonysággal tanulod.
2021. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kifelejtettem. Napi 1 órát szánnék rá itthon, és azt hiszem heti 4 órában lesz angolom
2021. szept. 30. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem munka mellett 2 év volt, viszont 1 év az kb kuka mert egy idióta tanárral voltam és én adtam esélyt neki, hogy tanítson, mert biztos idő kell mire kibontakozik..ahha.


Amúgy alapról 1-1.5 év szokott lenni átlagban, mivel ilyen suliba jársz nyílván feleződik az idő, de nagyban függ mennyit szánsz rá és milyen a technikád, az a legfontosabb inkább úgy mondom, és ezt a legnehezebb kitapasztalni mert mindenkinek más jön be.

2021. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!