Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy (vagy hol) tudnék megtanu...

Hogy (vagy hol) tudnék megtanulni olaszul?

Figyelt kérdés

Szeretnék olaszul majd megtanulni,viszont a környékben nincs sok lehetőségem erre,így csak online-n tudnék megtanulni.


Fontos tudni,hogy jelenleg spanyolul tanulok az iskolába (és eléggé intenzíven is,mert az a terv,hogy nyelvvizsgát és érettségit tegyek belőle),tehát ez jó lehet már alapoknak.


Már nézegettem is a neten olasz nyelviskolákat,pl. a Budapesti Olasz Kultúrintézetet,de mivel eléggé tanácstalan vagyok,ezért nem tudom,hogy jó-e.


Szóval a kérdésem az az lenne,hogy vagy hol tudnék megtanulni olaszul?Ha tudtok konkrét nyelviskolákat,ne tartsátok magatokba!

Vagy milyen tippeket tudnátok erre adni?

Előre is köszi!



2021. okt. 23. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

akárhol, ha van pénzed, legkönnyebben tanfolyamon v. magántanárnál.

viszont a spanyollal keverni fogod, nem ajánlom, h. együtt tanuld a kettőt.

előbb legyen meg a spanyol középfokúd...

2021. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
2021. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!