Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan vásároljam meg a Minna...

Honnan vásároljam meg a Minna no Nihongo című japán nyelvtanulós könyvet?

Figyelt kérdés
Egy magyar oldalt találtam, ahol lehetőségem lenne rá, de sajnos ott sincs fent az összes, köztük van olyan ami kéne nekem de nem megtalálható ott, vagy pedig csak francia vagy német nyelven, és amúgy is nagyon durván túl vannak árazva. Valaki tud esetleg más weblapot, ahonnan megtudnám rendelni az angol nyelvű, NEM romjai, második kiadású és kezdőknek szóló minna no nihongo szériát?

2021. nov. 9. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg külföldi oldalak? Nézz körbe angol nyelvű oldalakon és nemzetközi oldalakon, mint például ebay, amazon. Magyarországon nehéz jó könyvhöz jutni használható állapotban, hacsak nem a tanárod adja.
2021. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz. Amennyiben lehetséges, magyar oldalról szerettem volna a vám és az ÁFA elkerülése érdekében, de nem valószínű, hogy ez sikerülni fog:(
2021. nov. 11. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább esélytelen megkerülni. Főleg mert magyar fordítása nincs is, így nincs érdekében a magyar oldalaknak árulni.

Magyarul legfeljebb a Genki és a Dekiru ami elérhető és jónak nevezhető.

2021. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!