Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek neki újra a...

Hogy kezdjek neki újra a szóbeli nyelvvizsgára tanulni egyedül?

Figyelt kérdés

Egy évig jártam német nyelvtanfolyamra. Volt már alapom, nem ment rosszul. Idén augusztusban voltam nyelvvizsgázni. Az írásbelim sikerült, a szóbelit a magnó miatt buktam. 2% hiányzott. Gondoltam megyek az októberire, de mikor az lett volna, pont aznapra betettek nekem egy másik tanfolyamon egy vizsgát.

Így megint tolódik a német. Azóta a lelkesedés sincs már meg. Nem tudom, hogy kezdjek neki magamban a tanulásnak. A tanfolyamon jó volt, mert heti 2x 4-4 órát jártunk. Folyamatosan németül kommunikáltunk a tanárral. Viszont most meg csak felejtek. :(

Szerintetek hogy kezdjek neki? Nem szeretném veszni hagyni már a szóbelit. A februári vizsgát céloznám meg.

27N



2021. nov. 21. 15:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10: Mivel nem szeretnék se külföldön élni, se külföldön dolgozni,így nem mindegy?

Hihetetlen milyen rosszindulat van itt a legtöbb emberben. Kár volt írnod. Elveszik itt az ember életkedvét is már.

2021. nov. 22. 06:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi rosszindulat nem volt ezt jol benezted
2021. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#10: A baromi hasznos tanácsokat adó ember most elvonul innen, mert nem az általa szeretett vizsgára megy a másik :D Eddig se adtál hasznos tanácsot, csak okoskodsz. Azért a lenéző "sok sikert AZÉRT" mondatot oda kellett biggyeszteni. :)

Semmi gond nincs a BME vizsgával. Itt az oldalon is rengetegen írják, hogy azt csinálták. Ráadásul ha erre kezdték készíteni, akkor menjen másra mert szerinted ez nem ér semmit? Ezt te se gondolhatod komolyan. Nem tudom ilyen emberek minek írnak ide.

2021. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!