Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani ennek a videónak a szövegét?

Figyelt kérdés

[link]

előre is köszönöm szépen.


2008. dec. 13. 17:24
 1/7 anonim válasza:
nekem nem hozza be a videót:S
2008. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nincs meg a szövege :(
2008. dec. 13. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
rossz a link...
2008. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2008. dec. 13. 18:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Dwyane Wade Commercial, nemtudom miért nem jó :O
2008. dec. 13. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

2001 nyara volt, és a gimi véget ért, eljött a főiskola ideje. Mindent megtettem, ami hatalmamban állt, hogy magammal vigyelek, de te nem akartál jönni. Azt mondtad, férfivé kell válnom, de túlságosan számítottam rád, így elhagytál. Bizonytalannak, nem szeretettnek, és zavartnak éreztem magam. Hogy lehet, hogy már nem szeretsz? Azóta a tiéd a szívem, hogy először megpillantottalak. Te teszel teljessé, és most elhagysz. Hogyan? Hogyan tudtál? Elhagytál, és nincs mit tenni, nincs kihez fordulni Te tettél azzá aki most vagyok. És nem akartál megérteni. De bent mélyen tudtam, hogy egy napon visszatérsz hozzám. Így gyakoroltam, hogy hogyan tudnálak még jobban szeretni, hogy soha többé ne hagyj el. Aztán 2001re 2002 jött és kimondtad azokat a szavakat, amikről mindig is álmodtam, hogy meghallom őket.

(És itt jön az a rész, mikor a mikrofonba beszél...magát konferálja be): elől...6láb magas Dwayne Waaaaaade.

Így lettél újra szerelmes ezek után..

Az első szerelmemnek. A kosárlabdának. Szeretlek.


Hát kb. ennyi...remélem nem hallottam nagyon félre

2008. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2008. dec. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!