Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszból kellene egy bemutatko...

Olaszból kellene egy bemutatkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kellene egy olasz bemutatkozás! Amit lehet tudni rólam:

Andrásnak hívnak, 16 éves vagyok.Budapesten élek és ott is születtem. Van egy nővérem, régebben zongoráztam. Barna hajam van, magas vagyok. Szeretek enni és szeretek külföldre utazni. ... utcán élek a... szám alatt. Szeretek zenét hallgatni és szeretek videójátékokkal játszani. Kedvenc külföldi helyem Róma és Los Angeles.



2021. dec. 12. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha kellene egy bemutatkozás olaszul, akkor ez azt jelenti, hogy itt az ideje megírnod az olasz házi feladatodat. Holnap reggelig még rengeteg időd van.
2021. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha nem tudom megirni es kellene egy kis segítség? vagy ennyire bunkóak az emberek már a gyakorikérdéseken?
2021. dec. 12. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A kis segítség az lenne, hogy megpróbálnád megírni, mi pedig kijavítanánk.

Ha annyit nem tudsz olaszul, hogy "Andrásnak hívnak, 16 éves vagyok", akkor tudunk oldalakat ajánlani az alapok elsajátításához. De tanulnod neked kell.

2021. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy sablon kellett volna, mivel pár óráról hiányoztam, és nem értettem volna meg úgy, ha bemásolom, mivel az egész bemutatkozás nincs a füzetbe, pl. melyik utcán, stb. Elnézést szeretnék kérni a trágár szóhasználatért, csak eléggé hirtelen jött számomra ez a válasz, de azóta lenyugodtam. Megpróbálok valamit összehozni.
2021. dec. 12. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#4


A bunkó te vagy, mert még csak az se szerepelt sehol, hogy "kérem szépen", csak annyi, hogy kellene. Másnak is sok minden kellene, mégis tudja az illemet.

2021. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!