Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most akkor kell a nyelvvizsga...

Most akkor kell a nyelvvizsga a diplomához a tavaszi szemeszter végén vagy sem?

Figyelt kérdés

A kormány elrendelte,hogy június 1-ig nem kell nyelvvizsga a diplomához.De utána még javában vannak védések,diplomaosztók.

Nem értem a dátumot...


2021. dec. 14. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyik jogszabály rendelte el?
2021. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ma 22:34

Meghosszabbították a vészhelyzetet jun. 1-ig. Így minden engedmény addig él.

2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
2021 dátum szerepel még mindig, ez gonosz húzás a kormánytól, mert ők már megkapták, de ezzel a fiatalok bizalmát játszák el!
2021. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon félrevezető volt, hogy a kormány ma reggel kiírta, hogy továbbra is el lesz engedve a nyelvvizsga. A vészhelyzetet meghosszabbította, de a diplomát nyelvvizsga nélkül továbbra is csak a 2021. augusztusig államvizsgázó hallgatóknak adják ki (akiknek már kiadták!). Ezek után már remélem átgondolják...
2021. dec. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
3. Milyen alapon kellene állandóan nyelvvizsga amnesztiát adni? Működik az oktatás, a nyelvvizsgáztatás is. A fiatalok bizalma inkább saját maguk felé irányuljon!
2021. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jelen állás szerint (ami még változhat) kell.
2021. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 5-os: fel percre az irigy, magyar mentalitasod tedd felre es olvass illetve ertelmezz! Ne az amnesztian porogj, hanem azon ahogy kijatszotta o.v es kormanya a nyelvvizsga amnesztia kartyat. Igy jatszanak es hazudnak mar egy ideje, csak nagyban. Ahogy ezt bejatszottak igy fogjak a te szemeidet is titkon kilopni. Ezert szavazz rajuk te birka. Egyebkent ha en megkapom a diplomat nyelvvizsga nelkul az neked miert faj? Oszinten? Azon kivul, hogy nyilvanvaloan egy eletkeptelen irigy vagy. Esetleg felsz, hogx egy nap osszefutnank a munka piacan es kiderul, hogy jobban el tudom latni az adott tevekenyseget, mint te, pedig neked allitolag nyelvvizsgad is van?! Tudod mit er a nyelvvizsga? Elarulom: semmit. A nyelvtudas mar annal tobbet. Ha az ut szelen beajulsz engedd meg, hogy ott hagyjalak, ugy erzem nem vagyok ra melto, hogy nyelvvizsga nelkul diplomaskent hozzad nyuljak akarcsak egy ujjal is. Udv: egy egeszsegugyis aki akkor is talpalt amikor te valoszinuleg home office-ban verted a klaviaturat. Vagy varj, egyaltalan leerettsegizhettel mar?
2021. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7.! Nem pörgök rajta és pontosan tudom mi az oka annak, hogy kiadják nyelvvizsga nélkül a diplomákat. Én már a diplomán rég túl vagyok, a munkahelyemen megállom a helyem, van szaktudásom.

Ti, egészségügyisek állandóan a mártírt játszátok, miközben mindenki tudja, hogy nagy részetek olyan, akire jobb érzésű ember a kutyáját sem bízná, teljesen alkalmatlanok vagytok szakmailag és emberileg is. Csak a rendszer összeomlásától való félelem miatt lehettek a helyeteken.

A diploma kiadásának mindenfajta könnyítését ellenzem, így is túl sokan kapnak diplomát, majdnem semmi tudásra.

2021. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso: ezt a stilust minden egeszsegugyben dolgozo kollega neveben visszautasitom. Illetve most nyelek kettot es inkabb ugy veszem, hogy nem is irtad amit irtal. De ebbol latszik: hiaba van nyelvvizsgaja az embernek ha egyebkent egy ilyen rosszindulatu paraszt:DDD bar erdekelne, hogy mivel foglalkozol. Remelem minimum urkutatassal ha mar igy lefitymaltad egy egesz orszag egeszsegugyi allomanyat. Rovidre zarva: beleulhetsz a nyelvvizsgadba, inkabb tanulj egy kis illemtant, jot tenne. De akarsz meg te majd ketsegbeesetten penzt dugdosni “alkalmatlan martir” zsebebe, hogy kiemelten foglalkozzon veled, ha bekerulsz es arra kerul a sor, de oszinten az ilyen taplo paraszttol meg a lelegeztetot is sajnalnam….
2021. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9. Senki zsebébe nem fogok pénzt dugdosni, mert inkább kifizetem a privátot, mint eddig is.

Nem kikérni kell a véleményemet, hanem nyitott füllel járni és akkor az emberek véleménye is világos lesz számotokra, ami lesújtó.

Aki engem tapló parasztoz, az a beteget is leparasztozza magában, miután eltette a zsebébe dugott pénzt. Szóval hátrább az agarakkal!

2021. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!