Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha jelentkeznétek egy nyelvviz...

Ha jelentkeznétek egy nyelvvizsgára, de nem éreznétek magatokat felkészültnek, ti kihagynátok vagy elmennétek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte, hogy egyszer jelentkezett nyelvvizsgára, kifizette a nyelvvizsga díját aztán a vizsga előtt pár nappal egy barátnőjével beszélgetett egy kicsit angolul és a barátnője mondta, hogy szerinte nincs azon a szinten, hogy sikerüljön neki vizsga.


Az ismerősöm meg azt mondta, hogy akkor ő nem is megy vizsgázni és ugrott a nyelvvizsgára kifizetett pénz.


Ti is így tennétek vagy próba-szerencse alapon elmennétek?


2021. dec. 29. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell felkészületlenül vizsgára jelentkezni.
2021. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kifizettem, biztosan elmennék. Egyrészt hátha szerencsém lesz és sikerül úgy, hogy átmenjek, másrészt meg ha nem is, gyakorlásnak akkor is jó és legalább jobban tudnám utána, hogy melyik rész hogy ment, mit kell még gyakorolni.
2021. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem hogy is merül fel bárkiben, hogy felkészületlenül, próba-szerencse alapon menjen el akármilyen vizsgára. Akinek csak a nyelvvizsga előtt pár nappal jut eszébe angolul beszélgetni, vagy ennyire könnyen el lehet bizonytalanítani, annak úgy is kell...
2021. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elmennék. Soha semmilyen vizsga előtt nem éreztem magam kellően felkészültnek (de szerintem egyébként ezen kívül is elég nehéz megítélni, hogy valaki elég felkészült-e vagy sem), szóval ha ezen múlik, akkor sosem mentem volna el semmilyen vizsgámra, nem lenne érettségim, nyelvvizsgám, diplomám, jogsim… Mindig úgy voltam vele, hogy most ez a határidő, ennyi időm van még készülni stb. és vagy sikerül vagy sem, de megpróbálom. A legtöbbször pozitív vége lett és sikerült átmennem, de egyébként bukás esetén is úgy voltam vele mindig, hogy legalább kipróbáltam, már tudom milyen, ez is egy tapasztalat. Nyilván egy nyelvvizsga nem 2 forint, nem kell ezt sokszor eljátszani, de ha így alakult, akkor biztosan nem hagynám ki az alkalmat.
2021. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
el
2021. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Én el mennék. Én is gyakoroltam szóban az egyik barátnőmmel és mondta hogy nem állok készen, de épp hogy átmentem szerencsére
2021. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!