Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a Xeropan appról?

Figyelt kérdés
Milyen a DuoLingo-hoz képest?

2022. jan. 2. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szar.
2022. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám jónak.

Szavakat minimálisan tanít, azokat sem ismételteti. Nyelvtan 0. Egyedül a videók érzékelhetőek benne, de erre vannak jobb appok, ha az ember nem youtuben akarja nézni őket.

Fizetős verzióban amúgy több lehetőség van(köztük nyelvtan tanulás is), de nem olyan a minőség, hogy fizessek érte.

2022. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sokat segített.
2022. jan. 2. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezetten jó app. nekem jobban bejön mint a doulingo.
2022. febr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Létező legjobb nyelvtanuló app aki szerint szar annal üzenem nem az ingyenes verzióval kéne szarakodni😂
2022. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a németet használom,és nekem tetszik.Tényleg vannak "hiányosságok",de egy duolingohoz képest nagyon is jó.

A fenti kommentelōk véleménye meg irreleváns,aki olcsójánoskodik,és ingyen várja a kifogástalan minōséget,azt arra kérem,áldozzon már az idejébōl,és csinâljon jobbat,de persze kizárólag a csillag szemekért,egy fillért se merjen kérni érte...

2022. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Xeropan applikáció nem helyettesíti a hagyományos nyelvtanulást szerintem. Angol és németből több a jó tartalom, mint mondjuk spanyolból és franciából. Szerintem ezek az applikációk csupán kiegészítésnek felelnek meg. Önmagukban nem elég, hogy elsajátíts egy számodra teljesen idegen nyelvet.
2022. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sokkal többet tanultam ezek segítségével, mint a maradi, szar nyelvtanárokkal és unalmas könyveikkel. Tisztelet a kivételnek.
2022. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!