Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LanguageCert nyelvvizsga!...

LanguageCert nyelvvizsga! Leírnátok a véleményeteket, tapasztalatokat? Ki, hogyan, miből készült?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Senkinek sem ajánlom. A mintafeladataik csalogatóan könnyűek. Viszont élesben a szubjektív feladatrészeket nagyon szigorúan pontozzák (íráskészség,beszédkészség) A honlapon található mintavideók és azok értékelése sem fedi a valóságot. Mivel minden egyes feladatrészen
2020. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
el kell érni a minimum 50%-ot,így feltételezem elég magas lehet a bukási arány. Ez jellemzően úgy néz ki,hoggy 80-90% vagy afeletti írott és hallott szövegértés mellett is van,hogy valaki 30-40% körül ér el a másik két készségen és mivel náluk bem lehet kompenzálni egymással az eredményeket, ez még sikertelen
2020. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagyon sok rosszat olvastam itt róla. De őszintén, nekem jók a tapasztalataim. Szóbelin még az egyik kérdést is félre értettem és 67% lett. Nagyon korrekt volt az értékelés. Aki rosszat mondd, azért mondja kert megbukott. Minden nyelvvizsga "nehéz" mert van egy elvárt szint. És természetesen az jön fel panaszkodni aki rosszul járt. Igazából nyelvvizsgat ne az alapján válassz hogy mire mondják hogy "könnyű". Azt nézd meg melyiket fogadják el a legtöbb helyen. A világon legtöbb helyen elfogadottak közt a LanguageCert a legolcsóbb. A Cambridge és társai aránytalanul drágák szerintem.
2020. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Ezek szerint az sem mindegy melyik javítóhoz kerül a hangfelvétel (mert külsős javít). Én minden kérdést értettem,mindenre igyekeztem hosszan válaszolni (még le is állítottak sokszor),jónak éreztem,mégse sikerült.

Lehet,hogy van egy szint és nyafogok,hogy túl magasan. De a szintek nincsenek összhangban a részkészségeknél az biztos, reading,listening sokkal könnyebb a másik két készségnél. Szerintem ez félrevezető és nem korrekt a nyelviskola részéről.

2020. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kellemes élményeim vannak a vizsgával kapcsolatban. Fura, de nekem a listening sikerült a legrosszabbul. (Ennek ellenére a writing 94 százalék lett..)

Szerintem korrekten és barátságosan pontoznak. A vizsgáztató irtó kedves volt, bár ez vizsgahelytől is függ.

Én azt kaptam, amit vártam. Van a languagecertnek több saját könyve, azokból készültem. Ezenkívül érdemes megkérni a tanárod,hogy csináljatok egy próba szóbelit.

2020. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!