Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánljátok...

Melyik nyelvvizsgát ajánljátok? Melyik a legkönnyebb?

Figyelt kérdés
Szóbelin úgy tudom a trinitys nyelvvizsga a legjobb, de az írásbeli nehéz. Szóbelit ott csinálnám. Milyet ajánlanátok írásbelinek? Amit össze tudok egyeztetni a szóbelivel, az is lényeg!
2010. szept. 7. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
BME-ét akkor semmiképp, bárén sem vagyok valami észlény angolból, mégis megcsináltam, mert be lehet gyakorolni a feladatokat.:)
2010. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj Telcre, és ott csináld meg az egészet! az tuti menni fog.
2010. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Trinity nyelvvizsga elvesztette az akkreditációját, tehát diplomához nem fogadják el.
2010. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vas Tímea ***** válasza:

Angol tanárként azt mondom, hogy nincs olyan, hogy legkönnyebb nyelvvizsga.


Ahogyan mindenkinek különbözőek az arcvonásai, amelyek meghatározzák külső megjelenését, ugyanúgy minden embernek az agya is különbözőképpen huzalozott, és így a létrejövő kapcsolódások eredményeképpen eltérő területeken jelentkeznek erősségek és gyengeségek, amelyek meghatározzák azt, ahogyan gondolkodunk és ahogyan tanulunk.


Te melyik készségben érzed magad a legerősebbnek? Beszéd, írás, olvasás, értés?


Egyébként tévhit, hogy a TELC olyan könnyű lenne...

Levélírásnál nagyon szeretnek szemétkedni.


Ha van még kérdésed írj privi üzit nyugodtan:)

2010. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elnézést az offomért de nagyon érdekelne. Főleg tisztelt angoltanár úr. Akkor most a BME a legkeményebb? A legerősebbre vagyok kíváncsi ami egy bármely mással összeviszonyítva előnyt jelent állás terén. Tehát erre gondolok a legértékesebb legerősebb nyelvvizsga. Akkor BME ?
2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tanárnő* Ezer bocsánat.
2011. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elnézést kérek egy utolsó kérdés még. Mi a különmbség szaknyelvi és általános nyelvvizsga között ?
2011. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!