Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok lefordítani egy...

Drdize2 kérdése:

Hogyan tudok lefordítani egy hidi nyelven küldött Hang üzenetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Hindi nyelven nekem küldött hangüzenetem. Sajnos mindent elkövettem annak érdekében hogy lefordítsam! Átnéztem az internetet á-tól- zé-ig, hátha van ingyenes hangüzenet fordító. De nincs. Ami beillesztős. Mert a mappáimba van, le van töltve. Sokszor meghallgattam, de max egy két szót tudtam magamnak lefordítani. Rövid mondatról van szó, és szépen lassan beszél az üzenő. Esetleg ha valaki tudna nekem egy pár szóból alló hindi nyelvet lefordítja magyarra, nagyon megköszönném! Esetleg itt üzenetbe, vagy mailon keresztül! Előre is nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni! Kihangsúlyozom ez egy Hangüzenet! Ezt nem lehet fényképezni, nem lehet applikáción keresztül lefordítani! UI: Ha lehetne normális egyének írjanak, mert semmilyen trágársagra nem válaszolok, és nem reagálok!!! Köszönöm előre is!
2022. jan. 5. 02:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!