Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz a japán nyelvet...

Mennyire nehéz a japán nyelvet megtanulni, ha teljesen kezdő vagy?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani könyveket, videó anyagot (nem animere gondolok 😄), ami jól fel tud készíteni?

2022. jan. 17. 15:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%

Én tudok ajánlani Tanuló appokat pl: Lingodeer, Duolingo, "Kanji" telefonra stb.


Kanjit lehet szótárból szerezni és berakod Anki-ba és úgy tanulod, vagy használod a WaniKani weboldalt, ha tudsz angolul (wanikani kreatívan tanítja meg a kanjikat.)


Én azt ajánlom hogy nézz japán filmeket vagy sorozatokat és ha nem tudsz valamit berakod az Anki-ba és megtanulod, Vagy japán zenéket is lehet tanulni (viki.com , stremio).


Megtanulod a szövegét és értelmét, az utóbbi még fun is valamennyire ha az egész nem lenne szórakoztató.


Én is úgy tanulom hogy semmi anime se nézek, nem vagy egyedül.

2022. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!