Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Friss TELC nyelvvizsga tapaszt...

Friss TELC nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jővő szombaton megyek írásbeli nyelvvizsgára németből középszinten TELC nyelvvizsgára. Érdeklődni szeretnék ,hogy akik esetleg az utobbi időben voltak ezen a vizsgán,milyen volt? Milyen levél témák voltak? Mennyire volt nehéz a szövegértés illetve a nyelvtani teszt?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly májusban voltam. A szövegértési részek hosszúak voltak, ezért a nyelvtani tesztet nagyon gyorsan (~10 perc) csináltam. A levélből a téma arról szólt, hogy van egy olyan szolgáltatás, hogy helyi termelőktől tudsz rendelni élemiszereket, amit neked házhozszállítanak, és erről kell érdeklődnöd (milyen termékek vannak/szállítás gyakorisága, mit ajáltott gyakran fogyasztani, stb.)
2022. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Telc teve 🐫🐫🐫
2022. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, tényleg kevés idő van a nyelvtani részre németen.


Nekem a hivatalos egy Bewerbung volt, fitness edzőnek kellett jelentkeznem


Barátiba le kellett beszélnem a barátomat egy tetoválásról

2022. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!