Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van Origo C1-es...

Valakinek van Origo C1-es ONLINE nyelvvizsga tapasztalata? Az ottani vizsgáztató(k) mennyire értékelnek szigorúan?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert állítólag az Origo C1-es szóbeli nemigazán nehezebb egy B2-es szóbelinél, és ezért mondják olyan könnyűnek. Esetleg erről is tudna valaki véleményt mondani?

2022. jan. 23. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Tényleg olyan egyszerű
Nem, sokkal nehezebb
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

35-36. oldal:

[link]

2022. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, elolvastam. Nem teljesen értem, hogy mire szerettél volna utalni ezzel, de nagyon hasznos a pdf, értékelem a segítséged!
2022. jan. 25. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott van leírva, hogy mi a különbség a B2 meg a C1 szóbeli között. Azért nem ugyanaz...
2022. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezzel teljes mértékig tisztában vagyok. Viszont akkor is például egy Cambrige és egy Euroexam felsőfokú szóbeli nyelvvizsga között is van különbség.....

Köszönöm, hogy időt szántál arra, hogy válaszolj nekem, de sajnos nem a kérdésemre válaszoltál, így örülnék, ha valaki meg tudná osztani velem a tapasztalatait. Előre is köszönöm szépen!!!

2022. jan. 25. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van különbség, mert másfélék a feladatok. De a szintje mindegyiknek be van lőve C1-re.

Ha szubjektív véleményekre vagy kíváncsi, azok annyi félék lesznek, ahányan válaszolnak. Mindenesetre eddig hétszer annyian mondják, hogy nehezebb, mint akik szerint nem - ez is mond valamit.

2022. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ugyanazok vizsgáztatnak online is, mint akik offline.
2022. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2022. jan. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!