Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanád ezt az angol...

Hogy fordítanád ezt az angol mondatot?

Figyelt kérdés

"he wishing he had a camera to record her so he could twitch in private"

Köszönöm!


2022. jan. 26. 08:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Melyik volt a legtöbb lepontozást kapott kommented? Momentán egyik kommented sincs lepontozva. Most nem rosszból, meg kicsit off, de hány profillal vagy fent? Ez nem segít ám.
2022. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 chtt ***** válasza:

chtt vagyok, erre keress rá, ha érdekel - miért kellene más profilomnak lennie? Hogy hiszed vagy sem, magánügyed.

Voltak már lenullázott válaszaim, és persze akadnak 100%-ra értékeltek is (régen, amikor nem ez a kretén értékelési rend volt, hanem a százalékok, könnyebb volt számon tartani - ez nem szőke nőknek való:). Teljesen vegyes. Mivel azért járok ide, hogy ha tudok segítsek, így nem általában nem írok a véleményezős topikokba (ott eleve garantált a lepontozás:), a nyelv-nyelvtanulás-hf részen keress, ritkábban helyesírás, illetve orosz a figyelt kulcsszavak közt. Ennyi. A korai, túlbuzgó mocsing időszakomban belekontárkodtam mindenbe (még a matekba is, te jó ég!, pedig ahhoz már nem is szőke vagyok, hanem...), mostanában már tényleg csak akkor írok, ha úgy érzem, tudok segíteni. (És persze még így is előfordul, hogy nagyon mellényúlok.)


Amúgy nyilván teljesen logikus, hogy felteszek egy kérdést, majd egy másik nick alatt jól megválaszolom, sőt, még védeni is próbálom vélt igazam. Nekem mondjuk nem annyira, de végül is csak hármas voltam logikából, s mai napig nem értem, mire fel, mert inkább a nulla felé hajlik a logikai készségem (sajnos:(


(a lepontozást csak azért említettem, mert tapasztalataim szerint, ha szövegkörnyezetet kérek, vagy valahogy előjön, hogy botor módon nem saját kútfejemből írok hülyeségeket, hanem a hálón keresek infót, az valamiért nem tesz népszerűvé - fura, de ez van:)))

2022. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%

He’s wishing

"azt kívánja, bárcsak lenne egy kamerája, amivel felvehetné a lányt, hogy majd huzigalhassa magat, (maszturbalhasson), mikor egyedul lesz.

2022. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!