Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német nyelvet mennyire...

A német nyelvet mennyire lehet hasznosítani itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mivel nincs még nyelvtudásom a magyar nyelven kívül, a német nyelv megtanulásán gondolkodom. Azt én is tudom hogy az angol sok helyen alap, de ha csak németül tanulok meg és itthon maradok, hogyan tudnám a legjobban kamatoztatni?

2022. jan. 27. 20:37
 1/5 Valentino BROssi ***** válasza:
35%
A Balaton parton lehet kiabálni, hogy mittágesszen. Ez az elmúlt 150 évben viszonylag jó pénzkeresési stratégia volt sokaknak.
2022. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugati szélen napi 100 000 ember ingázik ausztriaba. Nekik hasznos

. Vendéglatásban szintèn. Német multinál pozíciótól függően dettó fontos

.

2022. jan. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy pl. akik Veszprémben laknak az rengeteget jelent ilyen téren.
2022. jan. 28. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok német multi van Magyarországon, náluk lehet.

Vendéglátásban is szükség lehet rá, díjazzák ha tudsz németül.

A jogban sem árt ha az ember tud németül.

Az pedig alapból, ha angolon kívül még egy nyelvet tudsz, nagy pozitívumot jelent egy esetleges pozícióra jelentkezésnél. És melyik másik nyelv legyen az Magyarországon, ha nem a német.

2022. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is.
2022. jan. 29. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!