Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LanguageCert nyelvvizsga...

LanguageCert nyelvvizsga beszédértés részéről vélemény?

Figyelt kérdés
Az érdekelne pontosan, hogy hallgatás közben lehet-e írni a válaszokat vagy úgy van, mint pl Origo nyelvvizsgánál (nekem legalábbis így volt 2X is), hogy szigorúan figyelték, hogy senki ne írjon egy szót sem, míg be nem fejeződik az egész szöveg. Még egy-egy kis szót sem írhattunk a lap szélére. Ez a felkészülésemmel kapcsolatban fontos lenne, ennek megfelelően fogom gyakorolni

2022. febr. 3. 19:43
 1/4 anonim válasza:

Szia

Kapni fogsz egy több lapból összefűzött “könyvet” (asszem 8 oldal volt?) És amellé 1db külön lapot amire a VÉGLEGES válaszaidat fogod írni. A kis könyvbe a feladatok lesznek leírva a kérdésekkel amire írhatsz bármit, jegyzetelhetsz, áthúzhatsz, a végleges papíron nincsenek kérdések csak a feladat sorszáma és felsorolva a,b,c,d és jelölnöd kell a könyvben melyik betűhöz tartozott a helyes válasz. Illetve az utolsó feladatnál számok 1-10ig és a szám mellé írod a kérdéshez tartozó szerinted helyes választ (a kérdés a kiskönyben lesz) Sok sikert! :)

2022. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, és írj szépen mert együtt mentem vizsgázni egy barátommal, többet tudott mint én, nekem meglett neki nem mert olyan ocsmányul írt hogy érvénytelenítették :)
2022. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de konkretan arra vagyok kíváncsi, hogy miközben mondja a magáét a magnó én irkalhatok-e magamnak a papirra, vagy meg kell varnom, mig befejezi a szöveget es csak akkor kezdhetek hozzalatni a feladatokhoz.

(Lehet másnak ez lényegtelen, de nekem fontos magnohallagatas gyakorlasanal)

2022. febr. 7. 00:10
 4/4 anonim válasza:
Persze, írhatsz közben :) Nem kell megvárni míg befejezi.
2022. febr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!