Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol origó középfokú komplex...

Angol origó középfokú komplex nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha komplex vizsgára jelentkezek, akkor választhatom, hogy mit csinálok először? Pl kezdem az írásbelivel? A szóbelit mikor kell megcsinálni utána? Mennyi idő telhet el, hogy ne vonják vissza?

Bocsi a zavarodottságért, de egyáltalán nem vagyok képben és hiába néztem utána, nem értem hogy működik :D Valaki eltudná ezt magyarázni nekem? Köszi!



2022. febr. 5. 13:45
 1/1 anonim válasza:

Szia. Nem mindegy mire jelentkezel.


Komplex - Általában két héten belül van a szóbeli, a hallásutáni és az írásbeli vizsga is egyszerre. A szóbeli és hallásutáni szokott egy nap alatt lenni, helytől függ. Ha megvan, akkor komplex bizonyítványt kapsz, ergo teljes értékű.


Írásbeli - Csak írásbeli, ha sikeres, akkor kapsz egy bizonyítványt ami origó, blabla XY, államilag elismert angol B2 írásbeli nyelvvizsgát tett.


Szóbeli - Ugyanez, szóbeli és hallásutáni. Ha meglesz, kapsz egy bizonyítványt.


Ha külön-külön csinálod bármikor megcsinálhatod, akár két másik szervezetnél is. A külön szóbeli és külön írásbeli nyelvvizsga bizonyítvány is egyenértékű a komplexxel, csak fizikailag külön vannak. De ugyanúgy elfogadják mindenhol is. Ha kérdésed van, írj privátban! :) 16/F

2022. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!