Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán mennyire jellemző...

Nyelvvizsgán mennyire jellemző az,mint régen a jogosítványnál,hogy,ha olyan vizsgáztatót fog ki az ember,akkor pofára megy és általában kenőpénz a vége?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
15%

10.


Napi kamu

2022. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4-es, remélem ma már nincs ilyen, de azért a régi világban (Rigó utca, ha ez mond valakinek még valamit, hehe) ez szinte normális volt. Engem elhasaltattak angol középfokú szóbelin, a kiejtésnél is levontak az adható 5 pontból kettőt. Aztán 2 hónap múlva jelentkeztem felsőfokra és maximális pontszámot adtak mindenből, meg megkérdezték, hogy hány évet éltem külföldön (semennyit). Szóval régen voltak azért dolgok, hiába voltál felkészült.
2022. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!