Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni NÉMETBEN?

Tudnátok segíteni NÉMETBEN?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Segítene nekem valaki a megoldásában?

Nagyon szépen köszönöm!



2022. febr. 8. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó a link.
2022. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne már. Semmit nem fogsz tanulni abból, hogy mi megírjuk. Ez max 9-10. osztályos szint, mi nem megy rajta? Nyisd ki akkor a könyvet hozzá, és gyakorolj. Ha elküldöd megoldva, talán valaki elmagyarázza, miért xar. De így...
2022. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10-es vagyok és tavaly kezdtem a németet:(
2022. febr. 8. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

De ott van a könyv melletted!

Biztos vagyok benne, hogy benne van a hatten és waren ragozása, ahogy a többi dolog is. Te csak lusta vagy. Pedig most jegyezd meg, hogy az egyetlen dolog az életedben, ami hasznos lehet a középiskolából annak elvégzése után is, az a nyelvek. Ha szakmát tanulsz mellette főleg, ha egyetemre mész akkor is. Sőt, egyetemen mindent előlről fogtok kezdeni, minden egyes tantárgyat, mivel teljesen másak mint a középiskolai tárgyak. Kivéve a nyelvet, amivel már kb semmit nem fogtok foglalkozni, néhány szakszón kívül.

Most fókuszálj erre, mert később késő lesz! Ma már minden jó álláshoz legalább egy nyelv kell, de kettővel sokkal előrébb leszel.

2022. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretek németet tanulni és nemis én választottam.

Aki pedig tudja a nyelvet 5 perc alatt megoldja.

2022. febr. 9. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
És attól neked jobban fog menni?
2022. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

1. Peter macht oft Radtouren.

Wo trefft ihr eure Freunde am Samstagabend?

Mein Vater muss mit dem Hund spazieren gehen.

Sie chatten nicht so viel.

Was hast du heute vor?


2. Ich gehe in den Supermarkt, denn ich gehe nach Hause.

Viele Leute gehen in den Klub, denn sie gehen nach Hause.

Jó, ezt a teljes feladatot nem fogom teljesen megcsinálni neked, denn után egyenes szórend, azaz alany+állítmány(+ragozott ide), és ide random pakolod a szavakat.


3. Itt nemtom pontosan mit akar, de én így oldottam meg neked:

Sechs uhr.

Halb elf

Viertel nach zwanzig

Fünf nach neun

Viertel vor vier


Bocs, ennyihez volt türelmem, így péntek este tízkor, és csodálkozom magamon, hogy ennyihez volt egyáltalán.

2022. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!