Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Speak! nyelviskoláról...

A Speak! nyelviskoláról kérnék véleményt azoktól akik tanultak náluk? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 20:46
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én személy szerint nem ajánlom! Ebből a pénzből bárcsak normális/hagyományos iskolába mentem volna, most befizethetek majd arra. Ablakon kidobott…Biztos van akinek ez jó van akinél működik hogy ismétléssel tanítja meg mit hogyan kell mondani. Nyelvtant nem magyaráz, össze vissza ugrál a jelenbe múltba teljesen logikátlan a felépítése. Nem rugalmas, nem ugranak át olyan részt amit mondjuk már ismersz, pedig magán óráról beszélek! És ami a legfontosabb nem adnak vissza pénzt! Tehát ha félúton rájössz hogy ez nem Neked való akkor így jártál bukod a befizetést, benne van a szerződésben amit aláírsz. Vagy kénytelen vagy végig járni. A próbaóra 20 perc nagyon lelkesítő, a vezetővel fogsz beszélni de ne lelkesedj rögtön. A tanár a házikat nem javítja rendesen, elhanyagolja, nem küldi!Nekem ez a módszer nem hatékony, biztos van akinek igen, nekem nem. És drága! Inkább menj el egy rendes tanárhoz ebből a pénzből.
2022. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!