Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Speak! Nyelvsuliról írnátok...

Speak! Nyelvsuliról írnátok véleményt ? Mennyire jó , hatásos?

Figyelt kérdés

#hatásos #nyelviskola #Speaknyelviskola
2021. márc. 12. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Jó.
2021. márc. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erősen szcientológus kötődésű suli, ezt a dolgozókkal mindenképp éreztetik ("továbbképzések" és hasonlók). A diákok nem tudom, mennyit látnak ebből. Az biztos, hogy módszerét tekintve valakinek bejöhet, de nagyon gépies, monoton, úgynevezett drilles módon oktatnak. Ez azt jelenti, hogy sok az ismétlés, a nagyon hasonló mondatok írása. Szóban ugyanez. Hallottam olyanról, akinek ez nagyon jó volt, olyanról is, akinek nem.

Ismerősöm tanított ott, és azt mondja, hogy soha többé nem menne oda vissza, annyira rossz volt a sok agymosás és az egyéb hülyeségek.

2021. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :) Ha esetleg tudsz több infót nyugodtan írd le. Talán nem csak nekem nagy segítség. :)
2021. máj. 25. 20:26
 4/5 anonim válasza:
Szia! A Speak! az ismétlés elvén teszi a fejedbe a nyelvet, ami vkinek jó vkinek nem. Nem magyaráz el normálisan nyelvtant, össze-vissza ugrál a tananyagban, full logikátlan sztem legalábbis. Mondasz mondatot magyarul lefordítod és fordítva és sokszor elmondod ismétled ezeket míg bele nem ég a fejedbe, hogy pl How much money do you have-mennyi pénzed van. (?) Hülyéknek való, aki annak érzi magát, tökéletes lesz! Bocsánat, nem sértegetek! Ami nagyon fontos, ha kiderül, hogy ez nem Neked való- és hiába a próbaóra mert abból a 20 percből nem fogsz rájönni- nem adnak vissza pénzt, benne van a szerződésben, amit aláírsz…és nem olcsó! Inkább menj rendes magántanárhoz ebből az összegből, sztem nem éri meg! Vagy normális nyelvsuliba nem ebbe. Nem ajánlom! A házit a tanár nem javítja elhanyagolja! Soroljam még? Tudnám sorolni.
2022. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 4es ! Igazából már le tettem róla , de ezzel a válaszoddal meg sem fog fordulni a fejemben újra, hogy ide menjek :D


Ezzel együtt kettő hasonló kérdést tettem ki anno és érdekes módon mindig kaptam ugyanattól a személytől üzenetet, ugyan azzal a szöveggel :D Gondolom ott dolgozó , így igazából emiatt is le tettem róla … :D

2022. júl. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!