Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga jelentkezésnél...

Nyelvvizsga jelentkezésnél azt írja tartozásom van?

Figyelt kérdés
ECL-es nyelvvizsgáról van szó, már voltam angolból is, de akkor még kicsit más volt a rendszer. Átutaltam a pénzt, vizsgadíj is, jelentkezési is, feltöltöttem a bizonylatot már vagy egy hete és azt írja kiegyenlítetlen, tehát 2 db vizsgadíjtartozásom van. Anno ha jól emlékszem rövid időre rá elfogadták, ez változott? Lehet a rendszer rossz, ha rakok képet/pdfet, ha nem, azt írja, hogy van kép feltöltve. Ha rányomok, hogy fájl kiválasztása, kiválasztom gépről és megnyomom, hogy feltöltés, elvileg ott van, de a feltöltött fájlt ki lehet jelölni, gondoltam azt kell, és úgy rányomni a feltöltés gombra mégegyszer. Ez esetben viszont azt írja ki, hogy sikertelen mert 8MB alattit kell, de ez bőven kisebb...Most akkor nem kell jelölgetnem semmit, fel van az töltve és majd elfogadják? Félek, hogy már lecsúszok az időpontról...

2022. márc. 6. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan írj nekik egy e-mailt, vagy hívd fel őket, hogy ők milyen problémát látnak. Én csütörtök este jelentkeztem szintén ECL-re, feltöltöttem mindent, és másnap reggel elfogadtak mindent.
2022. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi végül felhívtam őket, azt mondták csak lassúak :D
2022. márc. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!