Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Veszprémi Padányi Katolikus...

Veszprémi Padányi Katolikus Iskola vélemények?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy milyen az iskola, a társaság, a tanárok, mennyire vallásos az iskola, és iskolán belül még az emelt fokú angol érdekelne.

Ha tudna valaki valamit mesélni, esetleg aki oda jár/járt, azt megköszönném!


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2022. márc. 9. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Várnai jó tanár úr volt! Padányi egy borzalmasan szar iskola a sok katolikus nyomorékkal. Én akkor mentem el onnan amikor a tanárúr is. Befestettem a hajam szőkére aztán az igh leszidott.. De az hogy az egyik katolikus tanárnő őrjöng a gyerekekkel az órákon és politizál azt senkit sem érdekel. Az alsós tanárok diplomájáról kételkedem.
2022. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kincsem ezek ilyenek, irigyek...
2022. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Yeti momment
2022. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerettük Tanár Úr!
2023. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

utáltam ide járni. A tanári kar, mind a diáki életnek elég furi szellemisége van. Rengeteg szélsőjobboldali járt az iskolába és az iskola is ezt képviselte.

Tanárok közül sok az olyan akinek nem tetszel, szidalmaz téged, bánt. Arányban inkább normálisan viszonyulnak a diákokhoz.

Vallásosság itt erőltetett, ha esetleg más vallású vagy, megdobálnak kővel.

2023. ápr. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 véndiák ***** válasza:
Szentigaz! a nyilvános megkövezést is bevezették már! Meneküljön ki merre lát:-)!!!
2023. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Pukiztam órán és kaptam érte egy kisötöst!
2023. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Végül padányis lettem és mindent megértek. Saját véleményem az iskoláról (ha esetleg valaki kilyukadna a kérdésemnél), a katolikus vallást komolyan veszik nagyjából, nekem festett hajam van és műkörmöm, de nem annyira szólnak érte, tanár szempontból vagy jót kapsz, vagy elég rosszat. Angol nyelvi előkészítős évemben elég jól tanították az angolt (persze kellett hozzá tanulni) és a közösség befogadó szerintem.
2023. okt. 23. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!