Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgázott ma valaki...

Nyelvvizsgázott ma valaki Euroexam -nél angol c1-n?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült?

Máshol is voltak gondok a Listening vizsgarésszel?

Én a Löveyben vizsgáztam és olyan iszonyatosan visszhangos teremben volt a Listening tartva, hogy a task 1-nél gyakorlatilag semmit nem lehetett hallani, utána le lett halkítva kicsivel, attól egy fokkal jobb lett, de így is esélytelen volt magára a szövegre figyelni. Nagyon bosszantó lenne, ha ezen múlna a vizsga, mert minden más nagyon jól ment. Van valaki másnak hasonló tapasztalata?



2018. máj. 6. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ott nyelvvizsgáztam, söt nem is Euroexam, de nálunk is iszonyat visszhangos volt. Ráadásul azt mondták a felügyelök, hogyha jön majd ellenör, akkor jol meg fogják öket büntetni, mert ilyen teremben nem lehet Listeninget tartani. Ennek ellenére csak nem tettek az ügyért semmit. Szoval szerintem simán szolhatsz, pláne, ha ujra kell menned emiatt.
2018. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fehérváron vizsgáztam. nálunk érthető volt minden, de a listeninget nagyon elcsesztem. ha valamin elmegy akkor azon fog.
2018. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem voltam a vizsgán, viszont a Leöveybe járok és valóban borzalmasak tudnak lenni a Listeningek, pláne a kifejezetten nyelvi termekben, amik sokkal kisebbek egy normál tanteremnél, viszont a belmagasságuk ugyanakkora, ergo irtózatosan visszhangzanak. A suliban majdnem minden terem ilyen pocsék akusztikájú egyébként:/

Nagyon sok panasz volt már itt emiatt, elvileg már jöttek is ki ellenőrizni a vizsgaközponttól, de nem történt semmi idáig. Sajnálom, remélem, meglesz a vizsgád:( tényleg nem lenne szabad nálunk ilyen klasszikus magnós vizsgát tartani vagy max kizárólag akkor, ha az első padba tudnak ültetni mindenkit, mivel hátul kb tényleg esélytelen rendesen hallani a szöveget. Ha meg maxra feltekerik a hangerőt, akkor olyan szinten torzulni fog, hogy az lesz a baj.

2018. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!