Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo kb. milyen szintre...

Duolingo kb. milyen szintre visz el?

Figyelt kérdés
Ha valaki végig meg tudja csinálni hibátlanul, az milyen szinten lehet? Szerintetek stabil tudást ad? Hasznos?

2022. márc. 26. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nemhogy hasznos de szerintem egyenesen romboló. Ami tetszett az a motiváló rendszere és segít kialakítani egy napi rutint, egyébként a szint amit ad rendkívül bugyuta.
2022. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
megtanít egy kupac szót, ami megmaradhat, ha gépeléssel-hallgatással tudsz tanulni, ezen kívül nem ad semmit. a szavai is furák, időtlen időkig kell nyomogatnod, hogy egy értelmes mondathoz elegendő szókincsed legyen. arról meg már ne is beszéljünk, hogy ahhoz az értelmes mondathoz nyelvtant is kell tanulni...
2022. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok miért lettem lepontozva? Nem érzem jogosnak. Én csináltam egy 100 napos szériát és az alapján ez a véleményem. Mindenesetre nem akartam durva lenni sajnálom ha valakit megbántottam vele.
2022. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
1+3, a gyakorin van egy duolingo-szekta, és mindig, mindenkit következetesen lepontoznak, aki egy rossz szót szól arról a zöld ocsmányságról...
2022. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a Duolingo egy nagyszerű lehetőség a gyakorlásra, mert passzívan tudsz tanulni. Egyszerre hallod, olvasod, írod a dolgokat és ezt főzés, sorozatnézés, vécézés közben is megteheted. Szerintem viszont önmagában nem sokra elég. Azt gondolom hogy csak Duolingoval nem igazán lehet egy nyelvet elsajátítani, de megsúgom hogy az appnak nem is ez a rendeltetése. Pont annyira jó hogy amit tanultál pl. németórán gyakorolhasd és ezáltal ne felejtsd el.
2022. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamit ér, de kevés.
2023. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!