Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek elmenjek így...

Szerintetek elmenjek így holnap nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Szóbelizni megyek, de úgy érzem, meg sem tudok szólalni. Rengeteget készültem, de így sem megy valami jól pl. a szerepjáték. A témaköröket kidolgoztam, rengeteget tanultam, de mégis üres most a fejem, most bármit kérdezne belőle valaki, azt érzem, nem bírnék semmit mondani. Az írásbelim már megvan, de az sem lett valami jó, csak 66%. Sosem voltam még szóbelin, ez az első nyelvvizsgám és rettentően izgulok. Azt gondolom, el sem kellene így mennem, mert valahogy esélytelennek érzem, hogy sikerüljön.

2022. márc. 29. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp elmennék. Kifizetted a vizsgadíjat, az időn kívül nem kerül semmibe. Ott helyben meg akár meg is szállhat az ihlet, könnyű têmát kaphatsz, legrosszabb esetben pedig megbuksz, de legalább vizsgatapasztalatot gyűjtöttél.
2022. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindent leírt. Menj el, csak több leszel tőle.
2022. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el. Ha nem is sikerül, legalább lesz tapasztalatod.
2022. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el, 10ből 9szer úgy megy az ember vizsgázni, főleg szóbelire, hogy úgy érzi nem tud semmit. Főleg amíg nincs rutinod. Aztán persze sokszor simán átmegy. Csak ne görcsölj rá, hogy nem tudsz semmit. Ha meg esetleg mégsem sikerül, akkor sincs tragédia, legalább már tudod kb milyen szinten vagy, mire kell még ráfeküdni, mire számíthatsz legközelebb.
2022. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga előtt ezek normális érzések.
2022. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült a szóbeli, bár csak 66% lett. :)
2022. ápr. 6. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sebaj :) gratulálok a sikerhez :) Biztosan nagyon ügyes voltál. Nem éppen a legegyszerűbb nyelvet tanuljuk, és ezt remélhetőleg a vizsgáztatók is tudják :)
2022. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!