Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME Angol B2 nyelvvizsgával...

BME Angol B2 nyelvvizsgával kapcsolatos tapasztalatok, nehéz a szóbeli?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van ezzel a nyelvvizsgával kapcsolatban?

Írásbeli feladatokban szinte minden megy hibátlanul, összességében jól beszélek angolul viszont vizsgadrukkos vagyok így a szóbelitől tartok egy kicsit.

Kinek hogy sikerült?



2022. ápr. 8. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek voltak, én sem hoztam a legjobb formámat a szóbelin, de átengedtek. Barátságos, segítőkész volt a bizottság. Sok sikert! :)
2022. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából B1-en voltam még csak ott, de májusban megyek B2-re. Szerintem csak annyitól fog eltérni az egész hogy nagyobb szinten lesz a vizsga. Én is vizsgadrukkos voltam, és alig tudtam megszólalni a szóbelinek az elején. De aztán belerázódtam és még így is külön-külön átmentem az írásbelin és a szóbelin is, pedig ugye komplex nyelvvizsgán voltam tehát egybe számít az eredmény.

Szerintem érdemes az oldalon található témákból vázlatot/fogalmazást írni, nekem az volt a problémám hogy már nem tudtam volna mit mondani magyarul sem, nem azzal volt a baj hogy angolul kellett beszélnem.

Két személy volt benn rajtam kívül, az egyikük jegyzetelt, a másikuk vizsgáztatott. Azért néha kaptam egy-egy érdekes pillantást a jegyzetelőtől, de összességében nem volt probléma.

2022. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!