Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt érettsegi angolból...

Emelt érettsegi angolból nektek hogy lett meg? Hogyan keszultetek?

Figyelt kérdés

Irogattam mar eddig is korabbi evek feladatait. Nagyon nagyon hamar vegzek, egy-egy feladatom hibatlan is neha, de utana szornyedelmesek. Nagyon nem vagyok elegedett az eredményekkel.

Viszont tudom, ha tobbet ulok felette se jonnek ra.

Lenne idom boven, de ha nem tudom az adott szot vagy formajat akkor nem fogom tudni 10 perc utan se szerintem.

Nektek mi valt be tanulasra? Ott akkor mennyivel ment mashogy mint keszulesnel?



2022. ápr. 12. 16:12
 1/2 anonim válasza:
Hát igazából feladatfüggő, van olyan szöveg amiből könnyen lehet következtetni, ha pl behelyettesítős feladat, de van, hogy nehezebb. Én is előző évek feladatsorait oldottam meg sorra, mert akkor tudod milyen típusú feladatokra számíthatsz, esetleg ha van valami típus ami nagyon nem megy, keress hasonló feladatokat, olvasd el a szabályt stb. Sok sikert kívánok!
2022. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én emelt angol érettségi feladatokon mentem végig, semmi több, ha valamit nem tudtam vagy nem értettem akkor kérdeztem/utána jártam, hogy miért az ami.


"Lenne idom boven, de ha nem tudom az adott szot vagy formajat akkor nem fogom tudni 10 perc utan se szerintem."

Itt igazából azt javasolnám, hogy tanulj meg szavak képezni

[link]


pl végig olvasod és ha szerencséd van ki tudod venni, hogy milyen szó kell oda főnév/melléknév stb


Nyelvhelyességre meg vedd át a nyelvtani szabályokat

2022. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!